Patch cord SM SC-SC APC duplex 9/125 1.0m.

Kable skrętka typu drut przeznaczone są układania na stałe, spełniają aktualne normy i standardy a przeznaczone są do:

  • Pracy w sieciach komputerowych
  • Pracy w sieciach przemysłowych
  • Transmisji danych
  • Transmisji audio/video.
SKU: b18585aa071a Kategoria:

Opis

Patch cord SM SC-SC APC duplex 9/125 1.0m.

 

Kable skrętka typu drut przeznaczone są układania na stałe, spełniają aktualne normy i standardy a przeznaczone są do:

  • Pracy w sieciach komputerowych
  • Pracy w sieciach przemysłowych
  • Transmisji danych
  • Transmisji audio/video.